Neden Zayıflayamıyorsunuz?

>
English (US) Deutsch Français Русский 中文(简体) Português Italiano 日本語 한국어 Español
LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA

» Neden Zayıflayamıyorsunuz?Her şeyi denedim ama zayıflayamadım, neden zayıflayamıyorum, yemiyorum, az yiyorum ama gene de kilo veremiyorum, benden çok yemek yiyenler her zaman zayıf ama ben hep daha fazla kilo alıyorum, bulunduğum kiloda da durmuyor, sürekli daha fazla şişmanlıyorum..Evet, bu sözler size tanıdık geldi mi? Yoksa siz de mi bunları söylüyorsunuz? Ne yaparsa yapsın kilo veremeyen o şanssız kişilerden misiniz?

Az yemek ama hiç yememek çare değil. Metabolizmanız yavaş olduğu sürece kilo veremezsiniz. Ve her zaman söylüyorum, aç kalmak zayıflatmaz. Az az ama sık sık yiyerek sağlıklı beslenmek her zaman işe yarar ve istediğiniz kiloya çok rahat düşebilirsiniz. Zayıflamak için karar veriyoruz ama bizim en büyük hatamız kendi başımıza zayıflamaya çalışmak. Oysa ki bir diyetisyen eşliğinde buna karar versek, çok rahat zayıflayabiliriz.

KENDİNİ ŞİŞMAN HİSSETME EZİYETİ

Ben ve benim gibi kilo sorunu olan bayanların en büyük bahanesi zamansızlıktan spora vakit bulamamak olsa gerek.

Canım ne bileyim ev işi falan akşam ediyorum günü, hiç zamanım yok ki !

Yalan değil mi hanımlar ? Oysa günlere davetlere saatlerimizi ayırıyoruz.1 saat yürümek bize çok zor geliyor.

Bir de şöyle düşünün :

Zayıf bir arkadaşınızla bahar alış verişine çıktınız.O arkadaşınız 40 beden siz ise 46 bedensiniz.Bu da sizin için en iyi ihtimal sanırım.Her neyse alışverişe başladınız.

Arkadaşınız hangi kıyafeti beğense içine giriyor ve boy aynasında salına salına kendini seyrediyor.

Ayhh ben bunu çok beğendim alacağım deyip sevinçle karışık bir şımarıklık yapıyor.

Bu sırada siz umutsuzca reyonlar arası dolaşıyor ve kendinize kıyafet arıyorsunuz.xxl,xxxl ve baddal reyonlardaki kıyafetler de hiç zevkinize göre değil.Oradan bir yerden sırf almış olmak için beğenmediğiniz bir kıyafet alıyor ve çıkıyorsunuz.

Tabi arkadaşınız da yanınızda.Siz alış veriş konusunu kapatmaya çalıştıkca o daha da derinleştiriyor ve sinirleriniz iyice geriliyor.Diyete başlayacağım yarın !

O yarın ya gelip hemen geçiyor ya da hiç gelmiyor.

Lütfen bu eziyeti kendimize yapmayalım ve hergün en az 1 saat yürüyelim.Bakın  göreceksiniz nasıl faydası olacak.
Yeşilçay içmek son senelerde oldukca moda bir zayıflama akımı.Gerçi yeşilçay sadece kilo vermek için içilmiyor.Bunun yanı sıra sağlıklı bir hayat için de yeşilçay içmek gerekiyor.

Yeşilçay selülit tedavisinde de baş rol oynuyor.Selülit sorunu olanların hergün 3 fincan yeşilçay içmesi gözle görülür sonuçlar verebiliyor.Tabi bunun yanında spor yapmak da şart.

Zayıflamak için hergün maximum 3 fincan sıcak taze temlenmiş yeşilçay için.1 saat de yürüyün.Kilo vermenizin kolaylaşıp metabolizmanızın hızlandığını farkedeceksiniz.
islami forumBilx.net
Get  our toolbar!

Kabeden Canlı Yayın