Alkollü Kadınların Türban Yalanı...

>
English (US) Deutsch Français Русский 中文(简体) Português Italiano 日本語 한국어 Español
LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA

» Alkollü Kadınların Türban Yalanı... 

Yazar : Sevda Türk'üsev

 

Ben bu konuyu 4 yıl önce kaleme almıştım. Bazı haber siteleri henüz bu gün haber olarak yayımlamışlar. Tekrar sizlerle paylaşmak istedim...

 

Hani “kadınlardan korkulur” derler ya, işte bu söze katılmamak mümkün değil. Hele şu gelişen dünya da ve kadınların sosyallikleri bu kadar artmışken…

 

Cuma akşamı bir davetteydik ve tabi ki hemen hemen herkes alkol alıyordu. İlerleyen saatlerde yavaş yavaş gitme hazırlıkları yapılırken yanımda oturan bayana ne tarafa gideceğini sordum ve yolumun üzeri ise bırakabileceğimi söyledim. Ben alkol almadığım için arkadaş toplantılarında genellikle şoförlük yaparım.

 

Bayan’ın verdiği cevap: Teşekkürler benim arabam var…

 

Fakat alkollüsünüz diye karşılık verdiğimde bana aynen şöyle dedi “ arabada başörtüm var böyle alkollü olduğum zamanlarda başımı bağlıyorum ve polisler tesettürlü olduğumu göründe durdurmuyorlar” dedi.

 

Bunu yapanları zaten biliyordum ve duyuyordum ama canlı olarak ilk defa şahit oldum… Ve şu sıralar özellikleBodrum, Çeşme gibi tatil beldelerinde alkollü kadınların bu numarayı yaptıklarını da biliyorum. 

 

Gece alkol alan çoğu bayan arabalarını kendileri kullanıyorlarsa bu numarayı yapıyorlar. Bir güzel başlarını bağlayıp insanların manevi duygularını sömürüyorlar.

 

Burada insanlık adına iki açıdan utanılacak bir durum söz konusu…

 

Karşısındaki insanın manevi duygularını kullanmaları bir, diğer daha acı kısmı ise kendi manevi duygularını bu kadar ayaklar altına almaları.

 

Bir Polis ya da herhangi sıfatta ki bir insanı kandırmasının haricinde dini değerlerini gece eğlencesi ve dinin haram kıldığı bir şey için kullanması açıkçası en büyük şerefsizliktir.

 

Kardeşim, Alkol alacaksan al sana kimsenin karışacağı yok ama alkollüyken zaten araba kullanman yasaktan öte tehlikeliyken birde üstüne böyle pis bir oyun oynamam insanlığa sığmaz…

 

Polis kardeşlerimizin yerine koyuyorum kendimi, onların gayet samimi duygularla ve kadın oldukları için ayrı bir saygıyla baktıkları bu kadınlar tarafından bu şekilde kandırılmaları ne kötü bir şey.

 

Vallahi buradan tüm emniyet görevlilerine sesleniyorum…

 

Kapalısı- açığı kadın- erkek demeden yapın görevinizi kardeşim…

 

Netice de siz görevinizi yapıyorsunuz…

 

Böyle adice oyunlara başörtüsünü alet etmişler varken artık gerçek manada tesettürlü bayanlarda kusura bakmayacaklar alınmayacaklar.

 

Her kim hangi kıyafette olursa olsun üfleteceksiniz o aleti…

 

Hayır, bu oyunu oynayan kadınların Allaha inançları nasıl bir mantığa sığıyor acaba?

 

Bunu yapan kadınlar normalde başı açık dolaşan kadınlar yani, başı gerçekten kapalı kadınlar değil...

 

Oldu da bir polis böyle bir bayanı çevirdi kontrolünü yaptı ve bayan alkollü çıktı…

 

Haydiiii, Al sana manşetlik bir haber…

 

Başörtülü kadının alkollü hali diye yerden yere vuracaklar tüm tesettürlüleri…

 

İşin aslı ortaya çıkıncaya kadar yara alanlar alacaklar o kadar…

 

İşte biz insani duygularımızı bu kadar ayaklar altına alırsak en yüce değerlerimizi bu kadar alaşağı edersek sonra oturur dizlerimi döveriz.

 

Maalesef, insanlar akıllarını böyle şerlere çalıştırmaya başladıklarından bu tarafa ahlaksızlık- fuhuş- hırsızlık- cinayet vs… gibi vahşice olayların zeminleri fazlalaştı sayıları arttı.

 

Başını örterek kendini koruma altın aldığını zanneden bu zavallı tiplerin asıl en büyük tehlikenin içinde olduklarını hatırlatmak isteriz…

 

Alkollü halinizi polislerden korumayı başarsanız da “ İmanınız” konusunda kendinizi Allah’tan nasıl korursunuz orası bir sürü???????????????????????

 

www.sevdaturkusev.com
islami forumBilx.net
Get  our toolbar!

Kabeden Canlı Yayın